Docieplenia poddaszy – kompleksowe i profesjonalne usługi

Specjalizujemy się w kompleksowym docieplaniu poddaszy. Świadczymy usługi nie tylko w zakresie docieplania poddaszy pianką, ale również ich przystosowania do zamieszkania. Proponujemy kompleksowe usługi obejmujące montowanie płyt gipsowo-kartonowych, montaż sufitów podwieszanych oraz malowanie i układanie paneli podłogowych. Zakres usług indywidualnie dostosowujemy do wymagań Klientów.

Dlaczego pianki są dobrym materiałem do wykonania izolacji poddaszy?

Docieplanie poddaszy pianką to doskonałe rozwiązanie – pozwala uniknąć wystąpienia mostków termicznych, a tym samym stworzyć niezawodną warstwę termoizolacyjną. W efekcie właściciele mogą nie tylko wykonać izolację pianką poliuretanową, ale też ograniczyć wydatki na ogrzewanie i zaadaptować poddasze dla domowników. Usługa ta sprawdza się również w przypadku więźby o skomplikowanym kształcie – wszystko dzięki temu, że zajmujemy się także jej ocieplaniem.

Zastosowanie wspomnianej technologii jest również doskonałym sposobem na wytłumienie akustyczne – opcja ta jest przydatna w wielu sytuacjach głównie, gdy nieruchomość znajduje się blisko ruchliwych dróg, bądź też, gdy właściciele mają problem z uciążliwymi sąsiadami. Dzięki dociepleniu poddasza pianką nie muszą się oni także obawiać się o wilgoć. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki temu, że zastosowany materiał jest doskonałą barierą dla wody i nie przyczynia się do powstawania pleśni.

Enter your keyword


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/media4y/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/widgets/widgets.php on line 27

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/media4y/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 33