Docieplenia poddaszy – kompleksowe i profesjonalne usługi

Specjalizujemy się w kompleksowym docieplaniu poddaszy. Świadczymy usługi nie tylko w zakresie docieplania poddaszy pianką, ale również ich przystosowania do zamieszkania. Proponujemy kompleksowe usługi obejmujące montowanie płyt gipsowo-kartonowych, montaż sufitów podwieszanych oraz malowanie i układanie paneli podłogowych. Zakres usług indywidualnie dostosowujemy do wymagań Klientów.

Dlaczego pianki są dobrym materiałem do wykonania izolacji poddaszy?

Docieplanie poddaszy pianką to doskonałe rozwiązanie – pozwala uniknąć wystąpienia mostków termicznych, a tym samym stworzyć niezawodną warstwę termoizolacyjną. W efekcie właściciele mogą nie tylko wykonać izolację pianką poliuretanową, ale też ograniczyć wydatki na ogrzewanie i zaadaptować poddasze dla domowników. Usługa ta sprawdza się również w przypadku więźby o skomplikowanym kształcie – wszystko dzięki temu, że zajmujemy się także jej ocieplaniem.

Zastosowanie wspomnianej technologii jest również doskonałym sposobem na wytłumienie akustyczne – opcja ta jest przydatna w wielu sytuacjach głównie, gdy nieruchomość znajduje się blisko ruchliwych dróg, bądź też, gdy właściciele mają problem z uciążliwymi sąsiadami. Dzięki dociepleniu poddasza pianką nie muszą się oni także obawiać się o wilgoć. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki temu, że zastosowany materiał jest doskonałą barierą dla wody i nie przyczynia się do powstawania pleśni.

Enter your keyword