IZOLACJA DACHÓW PŁASKICH PIANKĄ – RZESZÓW

Przez dach ucieka dużo ciepła – to, dlatego tak ważna jest jego prawidłowa izolacja. Chcąc zapewnić Klientom dostęp do najwyższej jakości usług, świadczymy usługi związane z wykonaniem izolacji dachów. Jest to świetna alternatywa dla wełny mineralnej oraz styropianu. Szczególnie trudne jest przeprowadzenie izolacji dachów płaskich, czyli takich, których spadek jest mniejszy niż 10%. W takich sytuacjach wykorzystujemy piankę przeznaczoną do natryskowego nakładania. W tym przypadku kluczowe jest zastosowanie lekkich materiałów, do których jest zaliczana właśnie pianka poliuretanowa. Nie muszą się Państwo również obawiać o jej o szczelność oraz trwałość. Izolacja dachów pianką to prosta metoda, której wykonanie przebiega sprawnie. W efekcie inwestycja może szybko przejść na kolejne etapy wykonania.

Izolacja skośnych pokryć dachowych

Wspomnieliśmy już o izolacji dachu płaskiego, jednak pianka poliuretanowa równie dobrze sprawdza się także w stosunku do konstrukcji skośnych. Izolacja dachów pianką, podobnie jak izolacje przemysłowe, pozwala zabezpieczyć konstrukcje przed nadmierną utratą ciepła, a także poprawia izolację akustyczną. W przypadku dachów skośnych niezbędne jest także użycie lekkich materiałów – warunki te bez wątpienia spełnia pianka poliuretanowa.

Usługi w zakresie izolacji dachów świadczymy na terenie Rzeszowa i okolicznych miejscowości. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegóły oferty.

Enter your keyword