IZOLACJA DACHÓW PŁASKICH PIANKĄ – RZESZÓW

Przez dach ucieka dużo ciepła – to, dlatego tak ważna jest jego prawidłowa izolacja. Chcąc zapewnić Klientom dostęp do najwyższej jakości usług, świadczymy usługi związane z wykonaniem izolacji dachów. Jest to świetna alternatywa dla wełny mineralnej oraz styropianu. Szczególnie trudne jest przeprowadzenie izolacji dachów płaskich, czyli takich, których spadek jest mniejszy niż 10%. W takich sytuacjach wykorzystujemy piankę przeznaczoną do natryskowego nakładania. W tym przypadku kluczowe jest zastosowanie lekkich materiałów, do których jest zaliczana właśnie pianka poliuretanowa. Nie muszą się Państwo również obawiać o jej o szczelność oraz trwałość. Izolacja dachów pianką to prosta metoda, której wykonanie przebiega sprawnie. W efekcie inwestycja może szybko przejść na kolejne etapy wykonania.

Izolacja skośnych pokryć dachowych

Wspomnieliśmy już o izolacji dachu płaskiego, jednak pianka poliuretanowa równie dobrze sprawdza się także w stosunku do konstrukcji skośnych. Izolacja dachów pianką, podobnie jak izolacje przemysłowe, pozwala zabezpieczyć konstrukcje przed nadmierną utratą ciepła, a także poprawia izolację akustyczną. W przypadku dachów skośnych niezbędne jest także użycie lekkich materiałów – warunki te bez wątpienia spełnia pianka poliuretanowa.

Usługi w zakresie izolacji dachów świadczymy na terenie Rzeszowa i okolicznych miejscowości. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegóły oferty.

Enter your keyword


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/media4y/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/widgets/widgets.php on line 27

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/media4y/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 33