IZOLACJE PIANKĄ POLIURETANOWĄ – ELIMINACJA MOSTKÓW TERMICZNYCH

Dach jest jednym z ważniejszych elementów każdej nieruchomości – odpowiednio zaizolowany pozwala wyeliminować mostki termiczne, a tym samym chroni przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych. Chcąc zapewnić Klientom dostęp do najwyższej jakości usług, oferujemy wykonanie izolacji pianką poliuretanową. Jest to jedna z nowocześniejszych i skuteczniejszych metod izolacji dachu, która pozwala ocieplić konstrukcję od wewnątrz, a tym samym zapewnić bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom.

Izolacja pianką poliuretanową może odbyć się przy wykorzystaniu pianki otwartokomórkowej bądź zamkniętokomórkowej. Pierwsza wyróżnia się wysoką przyczepnością do każdego rodzaju powierzchni, stąd też doskonale sprawdza się do zaizolowania istniejących już, nawet wieloletnich pokryć dachowych. Z kolei wersja zamkniętokomórkowa cechuje się dużo większą gęstością i niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła.

Wykonanie izolacji dachu pianką poliuretanową pozwala wyeliminować łączenia, w efekcie zminimalizować problem nieszczelności. Dzięki temu doskonale sprawdza się w każdego rodzaju dachach – zarówno płaskich, jak i spadowych. Jej zastosowanie nie wymaga również demontowania istniejących konstrukcji. W efekcie wykonanie wysokiej jakości ocieplenia nie tylko przebiega sprawniej i szybciej, ale też nie wymaga poniesienia tak dużych kosztów finansowych.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Enter your keyword