Konserwacja dachów papowych – usuwanie rozszczelnień

W ramach świadczonych usług wykonujemy również prace związane z konserwacją dachów papowych. Papa to materiał zbudowany z trzech warstw, z których najważniejsza jest ta z welonu szklanego albo włókniny poliestrowej. Materiał ten najczęściej był wykorzystywany do wykonania pokrycia w latach 60-tych i 70-tych – z tego też względu, po wielu latach eksploatacji i narażenia na trudne warunki atmosferyczne wymaga naprawy. W przypadku przeprowadzania konserwacji dachów papowych niezbędne jest przede wszystkim usunięcie pęcherzy występujących na powierzchni, a następnie zaklejenie ich papą podkładową. Jeśli pęknięć jest więcej, wówczas konieczne może być całkowite wymienienie pokrycia. Działanie to pozwala uniknąć pojawienia się rozszczelnień. Gruntowna konserwacja dachu papowego jest również niezbędna w sytuacji, gdy w pęknięciach zadomowiły się rośliny albo na powierzchni pokrycia pojawiła się warstwa pęknięć, bądź też gdy właściciel chce wykonać docieplenie poddaszy .

Powyższe działania pozwalają wydłużyć żywotność konstrukcji, ale też uniknąć konieczności przeprowadzania prac polegających na całkowitej wymianie dachu. W efekcie właściciel może oszczędzić nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze i stres. Co ważne, wykonanie konserwacji w odpowiednim czasie pozwala również uniknąć przykrych niespodzianek wynikających z nieszczelności dachu.

Jeśli są Państwo zainteresowani przygotowaną ofertą w zakresie konserwacji dachów papowych – serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Enter your keyword


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/media4y/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/widgets/widgets.php on line 27

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/media4y/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 33