OCIEPLENIE DACHU PŁASKIEGO PIANKĄ – DLACZEGO WARTO?

Decydując się na wykonanie izolacji pokrycia dachowego, warto dokładnie przeanalizować sytuację i dobrać odpowiednią metodą. Oferujemy wykonanie ocieplenia dachu pianką. Jest to wysokiej jakości materiał, który pozwala zmniejszyć zużycie energii i jednocześnie podnieść komfort życia mieszkańców. Wyjaśniamy, że wybór odpowiedniego materiału jest niezwykle ważny – nieszczelny dach może zawierać wiele mostków termicznych, a te przyczyniają się do utraty dużej ilości ciepła, nawet w 50%. Co ważne, pianka może być wykorzystana zarówno do ocieplenia dachu płaskiego, jak i skośnego. Wynika to z faktu, iż wyróżnia się ona wysokimi właściwościami w zakresie przyczepności. Jej parametry w tym obszarze sprawiają, że doskonale sprawdza się przy nowych dachach, jak i przy wieloletnich konstrukcjach.

Dlaczego warto postawić na piankę?

Pianka poliuretanowa to doskonały materiał zarówno do ocieplenia dachu płaskiego, jak i skośnego. Jak już wspomniano, wyróżniają ją doskonałe parametry termoizolacyjne. W efekcie zapewnia skuteczną ochronę przed utratą ciepła w zimie – pozwala zmniejszyć koszty zużytej energii i ogrzewania, ale też przeprowadzić adaptację poddaszy na cele mieszkalne. Jej obecność ma także ogromne zalety latem – chroni bowiem wnętrze domu przed przedostawaniem się upału.

Sposób wykonania ocieplenia dachu pianką gwarantuje również, że zostanie ona idealnie zaaplikowana i dotrze w każdą, nawet najmniejszą szczelinę. Metoda natryskowa pozwala wykonać w 100% szczelną izolację, która zminimalizuje ryzyko wystąpienia mostków termicznych i innych, nawet mikroskopowych nieszczelności. Pianka poliuretanowa dodatkowo nie nasiąka wodą, nie kruszy się i nie pyli, ale też jest odporna na powstawanie pleśni.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Enter your keyword


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/media4y/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/widgets/widgets.php on line 27

Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(reallysimplecaptcha.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/:/home/klient.dhosting.pl/media4y/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/media4y/kldocieplenia.pl/public_html/wp-content/plugins/pithree-framework/shortcodes/shortcodes.php on line 33