Adaptacja poddaszy – dostosowanie do celów mieszkalnych

Gdy dom staje się dla domowników zbyt ciasny, wówczas warto rozważyć przeprowadzenie adaptacji poddasza. Usługa ta obejmuje nie tylko docieplenie, ale również szereg innych działań. Wszystko po to, by nowo zaaranżowane wnętrze umożliwiało komfortowe warunki mieszkalne. Rozwiązanie to można wykorzystać w sytuacji, gdy wysokość poddasza wynosi co najmniej 1,9 m, a także, gdy nieruchomość została pokryta dachem o prostym kształcie. Przeprowadzenie usługi jest możliwe również po wykonaniu konserwacji dachów papowych.

W zależności od infrastruktury domu, podczas adaptacji poddasza konieczne może być dobudowanie schodów. Najczęściej zastępują one niepraktyczną ścianę albo niebezpieczne schody strychowe. Nie można zapomnieć też o oknach – ich powierzchnia nie powinna być mniejsza niż 1/8 powierzchni, którą zajmuje podłoga. Poza tym istotne jest podzielenie zagospodarowanego poddasza. Do tego celu są wykorzystywane najczęściej płyty gipsowo-kartonowe, których montażem również się zajmujemy.

W ramach usług adaptacji poddasza oferujemy Klientom również usługi wykończeniowe, tj. malowanie, układanie płytek i paneli oraz montowanie sufitów podwieszanych. Wszystko to po to, by zagwarantować Państwu kompleksowe i w pełni profesjonalne przystosowanie przestrzeni do warunków mieszkalnych. Gwarantujemy terminowe, rzetelne i profesjonalne wykonanie prac, zgodnie z przekazanymi wytycznymi.

Zainteresowanych zapraszamy do współpracy – chętnie przygotujemy szczegóły oferty.

Enter your keyword