Adaptacja Poddaszy

Nasza firma to nie tylko izolacje natryskowe ale również profesjonalne adaptacje poddaszy i systemy suchej zabudowy. Wykonujemy przede wszystkim adaptacje poddaszy przeznaczone do celów mieszkalnych, sufity podwieszane, ścianki działowe, nietypowe zabudowy lecz to nie wszystko. Ty myślisz a my spełniamy twoje najskrytsze marzenia.

Doradzimy, zaprojektujemy, wycenimy, wykonamy oryginalne, niepowtarzalne i ciepłe poddasze oraz ciekawe i nowoczesne podwieszane sufity. Do swoich prac używamy materiałów wiodących firm. Klient nasz Pan dlatego do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, co sprawia, że mogą Państwo liczyć na fachowe i profesjonalne wykonanie usługi jak i na wykorzystanie materiałów najwyższej jakości.

Jako że wykonujemy wcześnie izolacje natryskowe pianą poliuretanową kompleksowo zadbamy o Wasze poddasza wykańczając je do najwyższych wymaganych standardów. Ceny są uzależnione od skomplikowania zabudowy i dlatego każda wycena podawana jest indywidualnie po wcześniejszej wizji lokanej na inwestycji. Zapraszamy do współpracy grupa KL Docieplenia.

KL Docieplenia - docieplenia i izolacje natryskową pianką poliuretanową - szybkość, ekologia, oszczędność czasu i pieniędzy! Rzeszów i cała Polska.